Wydarzenia - Czerwiec 2014

Obóz rekreacyjno-sportowy w Zakopanem 2014.

Siedmioro uczniów naszej placówki w dniach 28.06 - 08.07.2014 r. wzięło udział w obozie sportowym w Zakopanem zorganizowanym przez Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem”. Zajęcia odbywały się w sali gimnastycznej (gry zespołowe), w siłowni, w Aquaparku „Zakopane”, oraz codziennie na szlakach turystycznych w Tatrzańskim Parku Narodowym. Transport uczestników obozu ( 33 uczniów i 5 opiekunów) z województwa kujawsko – pomorskiego do miejsca pobytu i z powrotem odbył się dzięki udostępnieniu autokaru przez Powiat Lipnowski, za co wszyscy uczestnicy serdecznie dziękują. Podziękowania składamy również firmie Alter-Power z Warszawy i firmie GM Color z Bydgoszczy za pomoc finansową.

Zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2013/2014 już za nami. Kolejny rok szkolny szczęśliwie dobiegł końca.

W dniu 27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w Zespole Szkół Specjalnych w Lipnie.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego.

W uroczystości wzięli udział przedszkolaki, uczniowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum, dyrekcja, kadra, rodzice i zaproszeni goście.

Najlepsi uczniowie otrzymali od dyrektora szkoły świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała uczennica klasy VI Paula Ciechanowska, natomiast Nagrodę Starosty Powiatu Lipnowskiego otrzymał uczeń III klasy gimnazjum Dawid Daniszewski.

Pani dyrektor podsumowała całoroczną pracę społeczności szkolnej, pogratulowała uczniom sukcesów , a Radzie Pedagogicznej podziękowała za trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży.

Po zakończeniu uroczystej akademii rozeszliśmy się do klas, na ostatnie w tym roku szkolnym lekcje wychowawcze. Po otrzymaniu świadectw pożegnaliśmy naszą szkołę udając się na zasłużony wypoczynek.

Czeka Was Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pedagodzy zasłużony wypoczynek- w lesie, w górach, nad morzem, w atrakcyjnych miejscach w kraju i na świecie. Bądźcie czujni by nie uronić ani jednej chwili z czasu przeznaczonego na zabawę, poznawanie nowych znajomości. Chłońcie kulturę, historię miejsc, do których zawiedzie Was wakacyjny szlak. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Wycieczka do Włocławka

W dniu 18 czerwca 2014 r. nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczce autokarowej. Odwiedzili salę zabaw "Kubuś" we Włocławku. Dzieci znalazły tam masę różnorodnych atrakcji. Z pewnością przypadły one dzieciom do gustu. Co tu pisać. Zapraszamy do fotogalerii.

Ten owocujący w wiele wrażeń dzień , niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci. Po harcach wzmocniliśmy swoje siły w McDonald"s .

Dzień Sportu

W dniu 10.06.2014 r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie rywalizowali w biegach lekkoatletycznych, grach i zabawach ruchowych. Rozegrany został mecz w piłkę palantową nauczyciele kontra uczniowie, a wszystkiemu towarzyszyła muzyka oraz pokazy taneczne naszych dziewcząt. Dodatkową atrakcją był pokaz baniek mydlanych. Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Przekonali się, że sport może być atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego, co jednocześnie korzystnie wpływa na samopoczucie i kondycję fizyczną.

Apel biblioteczny

W dniu 12.06. 2014r . odbył się apel biblioteczny pod hasłem „Agnieszka Osiecka autorka tekstów piosenek”. Uczniowie naszej szkoły z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w licznych konkursach m.in. „Jaka to melodia?”.

W MINI PLAYBACK SHOW wzięli udział uczniowie z poszczególnych klas, prezentując wybrane piosenki Agnieszki Osieckiej.

Odbyło się także podsumowanie konkursu bibliotecznego, a w jego wyniku uczennica Katarzyna Ostrowska uzyskała „Dyplom Czerwonej Róży”.