Wydarzenia - Czerwiec 2017

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, wielu rodziców, całe grono pedagogiczne z Panią Dyrektor Anną Mielczarek na czele, która podsumowała miniony rok szkolny. Był obecny także gość specjalny, pani Barbara Małkiewicz, która reprezentowała Starostwo Powiatowe w Lipnie.

Po wielu trudach mogliśmy cieszyć się osiągniętymi sukcesami. Nagrodę Starosty Lipnowskiego otrzymała najlepsza absolwentka gimnazjum, Paula Ciechanowska natomiast Nagrodę Dyrektora Szkoły uczeń Tomasz Kociński. Nagrodzeni zostali także inni uczniowie za swoje osiągnięcia naukowe oraz sportowe. Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Po zakończonym apelu uczniowie rozeszli się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych wakacji !

Do zobaczenia!

Uroczystość Pierwszej Komunii Św.

Trzeciego czerwca w kościele pw. WNMP w Lipnie, grupa uczniów naszej szkoły przeżyła Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W tym wyjątkowym dniu dzieciom i ich rodzinom towarzyszyło grono pedagogiczne na czele z panią dyrektor Anną Mielczarek oraz inni uczniowie, którzy wraz z opiekunem, panem Józefem Miedzińskim sprawili wielką niespodziankę dzieciom komunijnym, nagrywając całą uroczystość i robiąc piękne zdjęcia. Godne podziwu zaangażowanie rodziców w przygotowanie uroczystości dla swoich dzieci oraz bardzo dobra współpraca rodziców i nauczycieli sprawiły, że z wielkim wzruszeniem obserwowaliśmy na twarzach dzieci wielką radość i spokój , z jakim przyjmowały Pana Jezusa do swoich serc. Szczęście dzieci udzielało się nam wszystkim, te doświadczenia pozostaną w naszej pamięci na długo.