Wydarzenia - Czerwiec 2019

Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w całej Polsce rozpoczęły się wakacje. W naszej szkole dzień ten był dniem szczególnym. Zakończył się rok szkolny 2018/2019, a poza tym uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły żegnali się z Dyrektor Anną Mielczarek, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. Na uroczystości pojawili się m.in. Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski, Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Lipnie Krzysztof Markiewicz i przyjaciel szkoły wikariusz kościoła pw. WNMP w Lipnie ks. Leszek Wojciechowski. Towarzyszyły nam różne uczucia: dumy z osiągnięć uczniów, smutku, że trzeba się rozstać z absolwentami oraz refleksja związana z tym, że po raz ostatni spotykamy się z Dyrektor Anną Mielczarek. Pragniemy Jej podziękować za 27 lat dyrektorowania w naszej szkole i życzyć szczęścia, najlepszego zdrowia oraz spełnienia marzeń i pragnień na emeryturze.

Dzień Dziecka i Dzień Rodziny

W piątek 7 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka i Dzień Rodziny pod hasłem „Ja i moja Rodzina”. Uroczystość odbyła się pod patronatem Starosty Lipnowskiego pana Krzysztofa Baranowskiego. W organizację z zaangażowaniem włączyła się Rada Rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły, lipnowscy strażacy oraz sponsorzy. Piękna pogoda i mnóstwo atrakcji uczyniły, iż było to niezwykłe, wspaniałe święto.

Konkurs recytatorski

W dniu 6 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „W krainie wierszy dla dzieci M. Konopnickiej”. Wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie. Jury miało bardzo trudne zadanie
w wyborze zwycięzców. Ostatecznie przyznano: I miejsce – Iwona Dudzińska, II miejsce – Oliwia Świderska,
III miejsce – Mikołaj Dąbrowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie za rok.

Tegoroczną laureatką DYPLOMU CZERWONEJ RÓŻY została Oliwia Świderska. Gratulujemy!!

Podczas apelu odbyło się również wręczenie podziękowań i nagród dla klas, które aktywnie brały udział w akcji zbierania nakrętek „Nakręć się i pomagaj”