Wydarzenia - Listopad 2016

Spotkanie andrzejkowe

30 listopada uczniowie naszej szkoły spotkali się, aby przybliżyć sobie tradycje ludowe związane z wieczorem andrzejkowym. Zabawa była przednia, pełna humoru, ale i tajemniczości. Wychowankowie wraz z gronem pedagogicznym próbowali poznać swoją przyszłość podczas zabaw i konkursów. Radosnego nastroju przy blasku świec dopełniły słodkie niespodzianki.

Na zakończenie odbyła się zabawa, w czasie której można było zatańczyć z wybranką swojego serca. Spotkanie przygotowali nauczyciele ku radości wszystkich uczestników.

Mecz sparingowy we Włocławku

W dniu 28 listopada sportowcy naszej szkoły wyjechali do ZSS we Włocławku na towarzyski turniej w piłce koszykowej i w piłce nożnej. Dzięki udziału w tej formie zawodów możemy zaobserwować jakie efekty treningowe z zakresu techniki i taktyki gry osiągnęliśmy, jakie są nasze mocne i słabe strony. Korzystając z okazji zjedliśmy obiad w restauracji McDonalds.

Obchody Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca Odzyskanie Niepodległości przez Polskę. Uczniowie pod kierunkiem pani Beaty Glinieckiej i pni Magdaleny Młotkowskiej zaprezentowali montaż słowno - muzyczny.

Ślubowanie

W dniu 10 listopada 2016 r. odbyło się ślubowanie nowoprzyjętych uczniów.

Do społeczności szkolnej zostali przyjęci:
Bartłomiej Skibiński
Mikołaj Dąbrowski
Konrad Podlasiński
Natalia Wojciechowska
Małgorzata Ostrowska
Jakub Ciechanowski
Błażej Sierla
Karol Rutkowski

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w pokonywaniu trudności szkolnych oraz wielu satysfakcji z osiągania wyników w nauce.