Wydarzenia - listopad 2019

Wróżby andrzejkowe

29 listopada w szkolne progi zawitały wróżki, by wraz z uczniami i nauczycielami bawić się wesoło w wróżby i przepowiednie. Tradycja andrzejkowej zabawy pomogła wszystkim w zacieśnianiu koleżeńskich więzi. Wszyscy uczniowie, zarówno młodszych jak i starszych klas po zakończeniu wróżb tańczyli na dyskotece, która kończyła czas uciech, przed rozpoczynającym się adwentem.

Uroczyste pasowanie na ucznia

22 listopada br. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, uczniowie ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor Mariusz Włodarczyk dokonał pasowania na ucznia. Ślubowanie to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców i bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze, tańce, wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Uczniowie otrzymali tego dnia pamiątkowe dyplomy i upominki. Na koniec odbyło się spotkanie w klasie i słodki poczęstunek. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Dziękujemy wszystkim przybyłym na naszą uroczystość.

Obchody Święta Niepodległości

W dniu 8 listopada obchodziliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali i zaprezentowali montaż słowno - muzyczny. Przypomniane zostały ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.