Wydarzenia - Luty 2018

Czas spędzony w wodzie

Zjeżdżalnia, jaccusi, basen i kręgle - to super atrakcje, z których mieli okazję skorzystać uczestnicy poniedziałkowego wyjazdu na krytą pływalnię do Rypina. Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Po wyjściu z basenu kolejna atrakcja - kręgle. Zanim dzieci i młodzież dotarły do domu, już w drodze powrotnej w autobusie planowały następny wyjazd.

Uczymy się przepisów ruchu drogowego

Dnia 2 lutego 2018 r. gościliśmy w naszej szkole p. Paulinę Kamińską specjalistę ds. BRD Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Włocławku. Przekazała ona naszym dzieciom i młodzieży gimnazjalnej cenne informacje na temat prawidłowego korzystania z dróg przez pieszych i rowerzystów. Zaprezentowała znaki drogowe, a także zwróciła uwagę na obowiązkowe oznakowanie użytkowników dróg.

Bal karnawałowy

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami na balu karnawałowym. Muzę i super oświetlenie uczestnikom balu zapewnił pan Zbyszek, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie i chętnie uczestniczyły w ciekawych zabawach przygotowanych przez nauczycieli. Wiele emocji wywołał konkurs na najładniejszy strój. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia, bo wyobraźnia przebierańców sięgała zenitu. Dyplom za najciekawszy strój otrzymała Pszczółka Emilka Kłos:)