Wydarzenia - Marzec 2014

Dzień Aktywności Motorycznej

26 marca odbył się w naszej szkole dzień aktywności motorycznej dla dzieci o mniejszej sprawności fizycznej. Na sali gimnastycznej zostały przeprowadzone konkurencje sprawnościowe dostosowane do możliwości uczestników. Rodzice i nauczyciele kibicowali swoim podopiecznym, co dodawało im otuchy i mobilizowało do kolejnych aktywności. Dzień spędzony na świetnej zabawie zakończył się wręczeniem upominków i słodyczy. Bez cienia wątpliwości możemy stwierdzić, że impreza okazała się sukcesem wszystkich uczestniczących w niej osób i już na stałe wkroczyła do kalendarza imprez szkolnych.

Dzień Wiosny

W dniu 21 marca, tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Za oknami naszej szkoły pięknie zaświeciło słońce, które wprawiło wszystkich w wyśmienite humory. Zabrzmiały wesołe piosenki o tematyce wiosennej, były wiosenne zagadki, zabawa w przeciąganie liny, gdzie wiosna walczyła z zimą, prezentacja przysłów o wiośnie, a także piękne wierszyki oraz inne zabawy i gry o tematyce wiosennej. Wszyscy bawili się znakomicie!

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT - Lipno 18.03.2014

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dagmara Uzdowska, Paula Ciechanowska, Eliza Perłowska, Daria Stolarska, Dominika Daniszewska zdobyła tytuł mistrza województwa w halowej piłce nożnej. W finałowym turnieju pokonaliśmy ZS z Włocławka 3:2 oraz OSW z Grudziądza 6:0. Widowiskowa i efektywna gra naszych dziewcząt, przysporzyła wielu emocji licznie przybyłym kibicom. Zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary dla szkół. Turniej przebiegał w atmosferze gorącej rywalizacji i w duchu „fair play”.

MISTRZOSTWA REJONU W TENISIE STOŁOWYM - 15.03.2014 RYPIN

Drużyna naszej szkoły w składzie: Michał Uzdowski, Tomek Kociński, Iza Ciechanowska, Paula Ciechanowska, Dagmara Uzdowska wywalczyła II miejsce. W turnieju uczestniczyły szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły średnie z Rypina, Włocławka, Nadroża oraz Lipna.