Wydarzenia - Marzec 2017

Dzień Wiosny

W dniu 21 marca w naszej szkole uroczyście powitaliśmy nadejście Wiosny. Z tej okazji zabrzmiały wesołe piosenki o tematyce wiosennej, były zagadki, zabawy, a także piękne wierszyki. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała radosne tańce na powitanie wiosny. Zgodnie z tradycją na pożegnanie zimy odbyło się także symboliczne topienie Marzanny. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie.

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym

W dniu 16 marca w miejscowości Golub-Dobrzyń odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym. Mistrzynią województwa została Wiktoria Ciechanowska, a wicemistrzynią Paula Ciechanowska.

XX JUBILEUSZOWY REJONOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W RYPINIE

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Ciechanowska, Paula Ciechanowska, Jakub Ciechanowski i Patryk Pieniążkowski zajęła 4 miejsce drużynowo w rywalizacji o mistrzostwo rejonu w tenisie stołowym. Wiktoria Ciechanowska w kategorii dziewcząt młodszych wygrała wszystkie mecze, bez straty seta i zdobyła złoty medal, a Paula Ciechanowska zajęła 4 miejsce w kategorii dziewcząt starszych. Nasi młodzi chłopcy są na początku przygody z tenisem stołowym i nie odnieśli większego sukcesu, ale zdobyli bezcenne doświadczenie. Wiktoria i Paula będą reprezentować nasz region na Mistrzostwach Województwa ZSS „Sprawni – Razem” w Golubiu Dobrzyniu w dniu 16.03.2017 r.