Wydarzenia - Październik 2015

WYJAZD DO AQAPARKU W RYPINIE

24.10.2015 r. UKS „Sprawni - Razem” zorganizował wyjazd sportowców naszej szkoły oraz rodziców do aquaparku w Rypinie. Celem wyjazdu było doskonalenie umiejętności pływackich i zrelaksowanie się w rekreacyjnej części basenu.

Święty Jan Paweł II - Patron Rodziny

23 października w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Jan Paweł II w oczach dziecka”, który związany był z obchodami XV Dnia Papieskiego obchodzonego w tym roku pod hasłem „ Święty Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Uczniowie zastosowali różne techniki pracy i wykazali się pomysłowością oraz oryginalnością. Wyróżnione prace zostały nagrodzone, a uczniowie poczuli się dowartościowani i zmotywowani do chętnego uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Dzień Nauczyciela

W dniu 13 października 2015 roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dyrekcję, nauczycieli i pracowników obsługi przywitali uczniowie, którzy zaprezentowali układ słowno-muzyczny. Były piosenki, tańce, wiersze o szkole oraz życzenia dla nauczycieli w dniu ich święta. Na koniec uczniowie wręczyli zebranym piękne kwiatki natomiast Pani Dyrektor wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora.

Wdzięczni uczniowie kierują do wszystkich:

W Dniu Nauczyciela, w dniu Waszego święta,
staje tu przed Wami dziatwa uśmiechnięta .
Aby Wam przekazać najlepsze życzenia
i wyrazić słowem dzisiaj swe pragnienia .

Niechaj w dobrym zdrowiu płyną Wasze dni,
niech się staną jawą Wasze piękne sny .
Niechaj trud Wasz zawsze plon obfity da,
niechaj wartość Waszą cała Polska zna .

Dzień Chłopaka

2 października 2015 r. Samorząd Uczniowski zorganizował uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Przygotowania do tej imprezy trwały już od połowy września. Śmiech i radosna atmosfera towarzyszyły konkursom, w jakich wzięli udział nasi panowie. Do konkurencji, z którymi się zmierzyli, należały: zawiązanie krawata, przepis na pyszne danie, przyszywanie guzika, konkurencja z hula hop, Uczestnicy zmagań walczyli o tytuł „Super Chłopaka. Jury jednogłośnie przyznało tytuł „Super Chłopaka” Patrykowi Szczutowskiemu uczniowi klasy I g. Na zakończenie tego wesołego dnia odbyła się dyskoteka.