Wydarzenia - Wrzesień 2017

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Dziewczynki składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy, organizują im ciekawe zabawy i konkursy. W tym roku w szkole zorganizowano konkurs na Super Chłopaka. "Panowie" mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań m. in.: przedstawić autoprezentację, zatańczyć z partnerką, oświadczyć się i zaprezentować swoje zdolności plastyczne. Chłopcy zdobywali punkty za poszczególne konkurencje. Zwycięzca otrzymał tytuł Chłopaka Roku, nagrodę główną, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Dla wszystkich panów pracujących w szkole oraz chłopców zostały przygotowane laurki.

Na zakończenie tak pięknego dnia odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2017/2018

4 września w Szkole Podstawowej Specjalnej Nr 4 w Lipnie świętowaliśmy uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, wielu rodziców, całe grono pedagogiczne z Panią Dyrektor Anną Mielczarek na czele, która powitała wszystkich zgromadzonych.

Szczególnie ciepłe słowa powitania usłyszeli nowi uczniowie naszej szkoły. Był obecny także gość specjalny, pani Barbara Małkiewicz, która reprezentowała Starostwo Powiatowe w Lipnie i która wręczyła stypendia Starosty Lipnowskiego następującym uczniom: Mateuszowi Ławickiemu, Małgorzacie Ostrowskiej, Roksanie Witkowskiej i Weronice Gabryszewskiej. Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego otrzymała nauczycielka naszej szkoły Pani Renata Brudzyńska.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych osiągnięć i samych sukcesów w nowym roku szkolnym 2017/2018.

Obóz Rekreacyjno-Sportowy - Zakopane 2017

UKS „Sprawni-Razem” kolejny raz zorganizował uczniom naszej szkoły czas wolny w okresie wakacji. Ośmioro dzieci przez 10 dni aktywnie wypoczywało w Tatrach. Bazą noclegową był hotel „Palace” w Zakopanem, na terenie którego korzystaliśmy z sali gimnastycznej, siłowni i boiska wielofunkcyjnego. Wycieczki krajoznawcze odbyliśmy do Doliny Kościeliskiej, Doliny Strążyskiej z wejściem na Sarnią Skałę, zwiedziliśmy kopalnię soli w Wieliczce oraz systematycznie korzystaliśmy z Aquaparku „Zakopane”.