Wydarzenia - Wrzesień 2018

Dzień Chłopaka

28 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. W tym dniu dziewczęta złożyły swoim kolegom życzenia, a także wręczyły prezenty. Nie zabrakło również konkursów i zabaw. Z okazji tego święta wybranych zostało pięciu najpopularniejszych chłopców i postawiono przed nimi bardzo trudne zadania; od kręcenia hula hoop do czesania dziewczyn. Zwyciężył Kuba Ciechanowski z klasy VI. Na zakończenie odbyła się dyskoteka szkolna, na której wszyscy świetnie się bawili.

Akcja - Segregacja.

W dniu 19 września nasza szkoła przyłączyła się do Akcji Sprzątanie świata. Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Uczniowie wraz z nauczycielami udali się w teren. Dzieci i młodzież „uzbrojona”
w rękawiczki zbierała śmieci do specjalnie przeznaczonych do tego worków. Uczniowie wszystkich klas, i tych młodszych, i tych starszych aktywnie włączyli się w akcję - segregację.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 3.09 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Pani dyrektor Anna Mielczarek przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców bardzo gorąco i serdecznie, życząc twórczego
i owocnego roku szkolnego. Wszystkim życzymy wielu sukcesów i zapału do pracy.