Nasza codzienność

Każdego dnia, w murach szkolnych - duzi i mali zmagają się z trudami nauki, doskonalą swoje umiejętności, wspierają się na życiowych zakrętach, znajdują przyjaciół, rozwijają zainteresowania. W codziennym gwarze doświadczają i sukcesów i porażek. Uczą się jak zdobywać świat na miarę swoich możliwości i potrzeb.

Wystarczy zajrzeć do naszej Szkoły, by móc przekonać się ile szczęścia, i niesamowitej radości kryje się w jej każdym kącie. Owymi Szczęściarzami są nie tylko jedyni w swoim rodzaju, uroczy uczniowie, ale także mający przyjemność pracować z nimi, nauczyciele i wszyscy inni pracownicy.

To co lubimy najbardziej - zabawy i ćwiczenia:)

Zajęcia plastyczne

8 listopada

Maluchy chyba dziś chciały pobić rekord Guinnessa. Popatrzcie jakie duże godło zrobiły. Brawo Wy:)

Zabawki edukacyjne

„Laboratorium Mechaniki” - przy użyciu którego uczniowie mogą bawić się podczas nauki i poznawać podstawowe zasady mechaniki i inżynierii. Dzięki tym elementom można utworzyć ponad 50 konstrukcji o różnym poziomie trudności. Możliwe jest nawet zbudowanie helikoptera, dźwigu elektrycznego i samochodu z silnikiem elektrycznym.

 
Piotruś maluje

Gra zręcznościowa Twister

Barwy jesieni

Czas na zbiory i przetwory.

Dziś wspólnie postanowiliśmy ugotować pyszny barszczyk. Smaczny, klarowny, czerwony barszczyk na samych warzywach. Mamy rewelacyjny przepis. Spójrzcie na nasze gotowanie na ekranie.

Polska łączy nas wszystkich.

Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na NAJŁADNIEJSZĄ KOKARDĘ NARODOWĄ. Celem konkursu jest pamięć o historii Polski oraz propagowanie zwyczaju przypinania do odzieży Kokardy Narodowej w Dniu Święta Niepodległości.

 
 
 
<
-->